17

Temmuz
2013

BÖLME ÇEŞİTLERİ

Yazar: admin
bolme duvar sistemi

Çağrı inşaat uzun yıllar çalışmaları sonucunda insanların memnuniyeti sağlamakla kalmamış her gün teknolojinin de gelişmesi ile ileri adım atmaya devam etmektedir. Yaşadığınız yerlerde ofisler, apartmanlar, iş yerleri, evleriniz ve daha birçok mekânda yapılacak olan bölme sistemlerinden hepsini profesyonel ekibi ile birlikte yapmaktadır. Yaptığı ürünlerin dayanıklılık ve kullanıma elverişli olması da her geçen gün tercih sebebi olmaktadır.

İşyerlerinde birden fazla kullanım alanı yaratmak amacı ile ara bölme sistemleri kullanılmaktadır. Yaşam alanlarınızın çoğunda kullanılabilmektedir. Çalışma ortamlarınızı daraltmadan ara bölmeler yaparak kullanabilirsiniz. Kullanılacak alanların daha fazla olmasının sağlanması için tercih edilmektedir. Bu bölmeler genellikle banka gibi yerlerde kullanılmaktadır.

İnsanlar her yerde gösterişi çok severler. Çevreleri tarafından dikkat çekmeyi, beğenilmeyi isterler. Özellikle iş yerlerinde tasarımıyla göz kamaştıran cam bölmeler son zamanlarda en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Montajı kolaydır. Temizlenmesi basittir. Ofis cam bölme şık bir görüntü sergilediğinden ilgi odağı olmaktadır. Ses ve ısı yalıtımının sağlanabilmektedir. Günlük yaşantınızda camların silinmesi sıkıntı yaratıyor olabilir fakat bu camlar temizlenirken sıkıntı yaşatmamaktadır. Tercihe göre değişiklik gösterebildiğinden ister yarım cam ister tavandan yere kadar cam yaptırılabilmektedir. İş yerlerinde yarım cam yaptırmanın en büyük avantajı tasarrufun sağlanmasına destek olmasıdır. Dağılım kolaylıkla sağlanabildiğinden ortak olarak kullanılabilmektedir.

Bölme duvar sistemleri mekân içerisinde bölmeler yapılarak ortamın daha hoş bir görüntü kazanmasını sağlamak için yapılmaktadır. Montajının kolay olmasının yanı sıra önemli bir özelliği de bulunmaktadır. Yapılmış olan mekânda yer değiştirilebilmektedir. Başka bir yere taşınmalarda ise taşınabilmekte olup gideceğiniz yerde masraf yapmanıza gerek kalmayacaktır. Isı ve ses izolasyonu rahatlıkla sağlanabilmekte ve sıkıntı yaşamanıza neden olmamaktadır. Kullanılan malzemeler yangına karşı dayanıklı malzemelerden oluşmaktadır. Uzun süre bakım gerektirmeden kullanabileceğiz bir sistemdir. Değişik daha dikkat çekici görüntüler elde edebilmek için cam, buzlu cam, şerit perde kullanılabilmektedir. Jalûziler kapalıyken cam görüntüsü verebilmektedir. Buzlu camların tercih sebebi ise şahsa ait odalar için kullanılmaktadır. İçerisinin görünmemesi sağlanmaktadır. Tasarımını ekibimizle birlikte belirledikten sonra istediğiniz yapılabilmektedir. Renk ve çeşit seçeneğimiz mevcuttur. Hangisi içinizi ısıtırsa o sizindir.

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?

© Tüm Hakları Saklıdır - Tanıtım Kuşağı
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz.

Tanitim Kuşağı Alexa